Şirket Politikamız

CenerMed medikal sektöründe tek kullanımlık steril ve steril olmayan sarf malzeme üretimi alanında hizmet vermek amacıyla 2018 yılında GC GRUP altında ticari çalışmalarına başlamış, gerekli altyapı oluşturulduktan sonra 2020 yılından itibaren üretim faaliyetlerine başlamıştır. Dinamik, girişimci ve gelişime açık yapısıyla sektöründe en öndeki aktörlerden biri olmak isteyen CenerMed, hedeflerine sabırla ve başarılı iş birlikleriyle ulaşmayı planlamaktadır.

 

CenerMed örnek ve girişimci bir kuruluş olma bilinciyle deneyimli profesyonellerden oluşan yönetim kadrosu ve nitelikli personel yapısıyla, sektörün global durumu ve ülkemizin sağlık politikası hedefleri doğrultusunda medikal sektöründe daha çok çalışmaya, dünyamızın ve ülkemizin kalkınmasına daha fazla katkıda bulunmaya emin adımlarla devam edecektir.

 

Faaliyete başladığımız ilk günden itibaren, ekip arkadaşlarımızla birlikte, planlı ve başarılı büyüme hedefleriyle çalışarak dünya standartlarında nitelikli hizmet sunmayı amaçladık. Bizim için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık kıstasları önemlidir. Hedeflerimize doğru ilerlerken bu kıstaslar ışığında çalışmaya devam edeceğiz. Temel prensibimiz, sürekli gelişmek ve başarılı bir büyüme oranıyla geleceğe ilerlemektir. CenerMed’in çalışanlarının ve çözüm ortaklarının destekleriyle bu başarıyı elde edeceğine ve bunu sürekli kılacağına inancımız tamdır.

 

CenerMed ve GC GRUP olarak yatırımlarımız ve gelişme sürecimiz, kalıcılık ve devamlılık üzerinedir. Biz bu bilinç ve yaklaşımlarla yolumuzda ilerlemeye, sektörün gelişimine katkı sağlamaya, tek kullanımlık medikal sarf malzeme üretimi alanında yatırım yapmaya devam edeceğiz.

 

Saygılarımızla,

CenerMed Yönetimi