Kalite Anlayışımız

CenerMed olarak kalite anlayışımız, üretimin her adımında en değerli hazinenin insan sağlığı olduğunu unutmadan, gelişen teknoloji ile kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını doğru saptayarak zamanında ve dünya standartlarına uygun ürünlerle karşılamaktır.

Tek kullanımlık medikal ürünler üreten CenerMed, çalışanlarının katılımı ve bilinçlendirilmesi ile koşulsuz kullanıcı memnuniyeti sağlamak amacıyla “üretimde kalite ve hijyen başta gelir” ilkesinden ödün vermeyerek, ISO 13485:2016 Tıbbi Cihaz Üretici Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini tam olarak uygulamayı ve uluslararası arenada tercih edilen bir firma olmayı hedefler.

Çevrenin korunması bilinciyle çalışma stratejisi benimseyen CenerMed, çevresel risk değerlendirmesi yaparak olası zararları önceden saptamak ve bertaraf etmek için gerekli bütün yasal izinler ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi gerekliliklerini üretimin her adımında yerine getirir.

Başarılı ve verimli üretimin sırrının mutlu çalışanlardan geçtiğine inanan firmamız, profesyonel insan kaynakları yönetimi ile faaliyet gösterdiği her alanda çalışanlarına sağlıklı ve güvenli üretim ortamı sağlamak üzere OHSAS 18001 :2015 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin tüm yükümlülüklerini esas alır.

İnsan sağlığı söz konusu olduğunda, medikal ürünlerin güvenilir ve uygun şartlarda üretilerek tüketilmesinde bütün sektör bileşenlerinin sorumluluğu olduğu inancındayız. CenerMed bu sorumlulukla, insan sağlığına verilmesi gereken önemin farkında olarak, kaliteli ve güvenilir ürün sağlama bilinciyle hizmete her zaman hazır olacaktır.

Saygılar,

CenerMed Kalite Bölümü